ACER Servisi

Acer Servisi

Kişisel olarak gündelik yaşamınızda bilgisayarsız kalamıyorsunuz. Üstelik Acer marka bilgisayarınızda problem oluştu. Dolayısıyla zaman sıkıcı geçmeye başladı. Yahut tam kapasite çalışan bir işyerisiniz var, ancak bilgisayarlarınızda problemler oluştu. Hatta işler de birikti. Bu sorun özellikle tam kapasite çalışan iş yerleri için, iş kapasitesinin düşmesi ve müşteri memnuniyetsizliğinin artması manasına gelmektedir. Acer Servisi olarak bu soruna yerinde ve zamanında uygun çözümler üretmeye talibiz. Başta notebooklarınız olmak üzere tüm elektronik cihazlarınıza garantili onarım ve ücretsiz arıza tespitleri yapıyoruz.

            ACER BİLGİSAYAR LARINIZ İÇİN ACİL ÇÖZÜMLERİMİZ MEVCUT

Gözde bilgisayar  sektörde geliştirdiğimiz konumumuzu, yeniliklere imza atarak pekiştiriyoruz. Acer servisimiz hem diz üstü hem de masa üstü bilgisayarlarınızı tamir ederken, son teknolojiden haberdar personelimiz acil çözüm müdahalelerinde bulunarak, sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Acil müdahale birimlerimiz, en kompleks konularda dâhi gerekli esnek çalışma koşullarını siz değerli müşterilerimizin ayağına getirecek kapasitededir. Acer servisi olarak size kaliteli hizmeti garantili bir biçimde sunmayı kendimize ilke edinmiş durumdayız. Acer notebooklarınızın ve tabletlerinizin de en doğru adresiyiz. Acer servisi olarak sık karşılaştığımız sorunların başında kırık ekran, dikey çizgiler, ekranda loş ve karanlık görüntüler, ekranın arka ışığının çalışmaması, ekran titremesi gibi durumlar yer almaktadır. Hemen arayın acil çözümü yanı başınıza getirelim.

Hizmetimizde öncelik teşkil eden markaların başında Acer Travel Mate, Acer Aspire Pro, Acer Ferrari gelmektedir. Diğer firmalarda karşılaşabileceğiniz problemleri bizimle yaşamayacağınızı size taahhüt ediyoruz. Örneğin, bize gelen bilgisayarlarınızın kargo emniyetini sağlıyoruz. Gönderdiğiniz cihazların parça değişimi söz konusu olduğunda sıfır sorun sunuyoruz. Acer servisi, gönderdiğiniz cihazların bozuk çıkması gibi herhangi bir sürprizle sizi karşı karşıya bırakmayacaktır. Hatta çoğu zaman müdahalelerimizi müşterimizin yanında, müşterimiz çayını kahvesini yudumlarken gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle acil çözüm bekleyen sorunları, acil teknik hizmetle neticelendirmekteyiz. Daha kompleks işler söz konusu olduğunda Acer servisi olarak maksimum üç yada dört iş günü içerisinde netice almaktayız. Yaptığımız cihaz muayenelerinden hiçbir şekilde üçret talep etmemekteyiz. Bununla birlikte müşterinin onayı olmadan da tamir ve bakım yapmamaktayız.

 

 

 

 

Şirketimiz İştiraki; Mersin Bilgisayar Servisi