Apple Notebook Tamiri

Apple Bilgisayar Tamiri| Apple Servisi | Mersin Apple| İ Phone Tamiri

Apple Notebook Tamiri  konusunda hizmet vermekteyiz. Bu marka notebooklar daki arızaların detaylı çözümleri konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Web sitemizde çalışmamızla ilgili detaylı anlatımlar yer almak almaktadır. Arızalı cihazlarınızla ilgili garanti süresini aşmayan tamir ve bakım hizmetlerimiz için sizden her hangi bir ücret talep etmemekteyiz. Açılış butonuna basıldığında cihazın açılış vermemesi, cihaz açılmasına rağmen ses gelmemesi yahut gelmesi, voltaj sorunları, besleme devrelerinin arızaları, cihaz açıldıktan sonra ekranın 4,6,8 şeklinde kareler vermesi, beyaz renkte ekran görüntüleri, sesin cızıltılı ve parazit çıkması gibi örneklerle Apple Notebook Tamiri hizmetlerimizi çoğaltabiliriz.

Apple bilgisayarlarınız için Kesin Çözüm Bilgisayar Servisi Mersin Gözde Bilgisayar

Apple Notebook Tamiri servisinde sizlere sunduğumuz tüm arıza tespit hizmetleri, ücretsizdir. İstendiğinde telefonda ön görüşmeler biçiminde kısaca sorun hakkında bilgi verilebileceği gibi uzun ve yüz yüze görüşmelerle de sizi tatmin edecek sunumlar yapabilmekteyiz. Yedek parça seçimlerimizde kullandığımız aparatların orijinal olmasına özen gösteriyoruz. Bize emanet ettiğiniz ürünleri söz verilen zamanda teslim etmek önceliklerimiz arasındadır. Bunun için bolca yedek parça stoğu yapmayı uygun bulduk. Size verdiğimiz makbuzlarda yaptığımız işleri sırayla göstermekteyiz. Yaptığımız hizmetlerin karşılığında aldığımız ücretleri uygun fiyatlarla sınırlı tuttuk. Sizin ücret ve arıza tespitinden sonra onay vermeniz bizim işe başlamamız için gerekli ve yeterli sebeptir. Gözde bilgisayar, kendine güvenen bir firma olarak müşterilerinin memnuniyetiyle test edilmiştir

Apple Notebook Tamiri servisinin, kullandığı teknolojiler son sürümdür. Bu alanda çıkan tüm ürünleri işimizi hakkıyla yapmak adına sürekli takibe almış vaziyetteyiz. Arzu edildiği takdirde arızalı ürünlerinizi evden alıyor ve eve teslim ediyoruz. İşyerlerindeki elektronik cihazlarda çıkan sorunları, bizzat yerinde onarabiliyoruz ve gerekli testten geçirdikten sonra kullanımınıza açıyoruz. Hizmetlerimizdeki titizlik siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olarak bize geri dönmektedir. Önemli bir uyarıda bulunarak siz müşterilerimizin daha çok çıkarına hizmet etmek istiyoruz. Bize getireceğiniz cihazlara önceden yapılan müdahaleler sorunu daha karmaşık hale getirmektedir. Bu yüzden kimi zaman cihazın diğer parçalarında yanmalar ve bozukluklar meydana gelebilmektedir.  Bu durum, Apple notebook tamiri konusunda sık karşılaştığımız deneyimler arasındadır. Siz getirin biz çözelim.

Sıvı teması Cihazlarda %99.9 çözüm Apple Servisi Gözde Bilgisayar 

 

 

 

 Apple Servisi Mersin Apple Servis Merkezi 0324 237 10 88