Apple Servisi

Apple ürünleriniz;

iphone

ipad

imac gibi ürünler şirketimiz tarafından onarımı yapılmaktadır.

Ürünün durumuna göre başarılı sonuç alma ihtimalimiz %80 ‘dir.

Şirketimize gelen ürünlerde yetkisiz kişiler tarafından müdahale yapılması başarı oranımızı düşürmektedir.

 

Mersin bilgisayar olarak teknik konulardaki ilgi ve ihtiyaçlarınızı karşılar türden bu videolarla başta siz teknoloji bilgisayar meraklılarının bilgi ve görgü gücünü arttırmayı hedefliyoruz. Bununla birlikte, web sitelerimizde daha geniş ve detay bilgilere ulaşabileceğiniz türden referans adresleri de mevcuttur. Mersin bilgisayar sektörünün parlayan yıldızı olan Gözde bilgisayar uzun yıllardır bu sektörde varlığını sürdürmektedir. Bu nedenle de geniş bir hizmet ağına ulaşmıştır. Hizmet ağımızdan memnun olan değerli müşterilerimizin tavsiyeleri üzerine gelen müşterilerimizin sayısı da hayli fazladır. Bunun dışında bize ulaşabileceğiniz pek çok çeşitli yol mevcuttur. İstenildiği takdirde kartvizitlerimiz, web adreslerimiz ve telefonlarımız üzerinden de bizi bulabilirsiniz.

Bunun için öncelikli olarak gözettiğimiz bir takım kurallar nelerdir biraz da ona bakalım:  Garanti dâhilinde olan ürünlerin parçaları, ücretsiz değiştirilmekte ve işçilik bedeli alınmamaktadır. Yaptığımız tüm işleri kalem kalem müşteri irsaliyesine yansıtmaktayız. İphone tamiri servisi olarak arızalı olarak getirilen ürünleri bakım ve onarımdan geçirdikten sonra telefon ve e-mail aracılığıyla müşterilerimize duyurmaktayız. Bununla birlikte iade alınırken ürünler, kutu, kablo, adaptör, köpük, poşet, kurulum cd’si veya disketi olmaksızın kabul edilmemektedir.

Apple Servisi tamiri servisine ulaşmak için yapacaklarınız çok basit. Yıllardır bu piyasada var olan bir firma olarak geniş bir hizmet ağına sahibiz. Bu nedenle müşterilerimizin olumlu tavsiyeleri üzerine bizi bulabileceğiniz gibi internet ortamındaki e-mail ve web sitelerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mevcut telefon ve kartvizitlerimiz aracılığıyla da bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Mersin Laptop Servisi Bilgisayarlarınız konsunda en güvenilir adres