asus servisi

Asus servisimiz bu donanım ve markaya ait telefondan bilgisayara hatta notebook’a kadar tüm cihazlarınıza en uygun bakımı yapmaktadır. Ana kart, ekran kartı ve monitör gibi donanımsal problemlere çözüm bulmaktayız. Bununla da yetinmiyor işletim sistemi problemleri, virüs bulaşması ve sistemin kararsız çalışması gibi yazılım problemlerini de çözüyoruz. Bize yapacağınız başvurular sonucunda, eve veya şirkete teknik servisimizi gönderdiğimiz gibi dilerseniz servisimize de uğrayabilirsiniz. Gözde bilgisayarla temasa geçtiğinizde Asus servisinden alacağınız hizmetlerin belli başlıları şunlardır: Asus LCD kablo kırılması yahut bozulması, Asus notebook ekran menteşe arızası yahut kırılması,  Asus notebook adaptörü bozuklukları, Asus speaker arızası, Asus notebook ekran foresan arızası gibi pek çok soruna hitap etmekteyiz.

Daha detaylı bilgileri, web sitemizden temin edebilirsiniz. Her türden koşul için uygun seçeneklerimiz mevcut. Zaman darlığı sorunu olanları, acil onarım hizmeti isteyenleri unutmadık. Müşterimiz kahvesini yudumlaya dursun, biz hemen yanı başında acil müdahaleyle sorunu ortadan kaldırabiliyoruz. Siz değerli müşterilerimize hızlı ve ekonomik servis hizmeti sunmayı firmamızın gücü açısından önemli bir gösterge sayıyoruz. Arızalı cihazlarınızı duruma göre kargoyla göndermeniz gerekiyorsa, müşteri temsilcimizden detaylı bilgiler alarak harekete geçebilirsiniz. Onarımı gerçekleşen cihazlarınıza bir garanti süresi biçiyoruz. Hizmetin kalitesini arttıran bu hizmetimizin siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğini umuyoruz. Asus sersivi, bize ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda olmaya namzet.

       HİZMETİ DOĞRU YERDE ARIYORSANIZ BİZİ BULMUŞSUNUZ DEMEKTİR

 

İsteğe göre servis talep formu doldurduğunuz takdirde biz sizi buluyor ve soruna yerinde müdahale ediyoruz. Asus servisi olarak hizmet takibi konusunda da ideal bir hizmet sunmaktayız. Ürünlerle ilgili alma verme trafiğini çok iyi kontrol ediyoruz. Güler yüzlü personelimiz, bilgi bilişim sektörünün tüm yeniliklerinden sizi haberdar etmek konusunda oldukça isteklidir. Ayrıca web sitemiz de sizlerin bu ihtiyacını karşılamaya yönelik yayınlarla doludur. Müşterilerimizin eleştirilerine açık bir biçimde müşteri memnuniyetsizliğini minimuma indirecek bir yapılanma içindeyiz. Kalıcılığımızı, işimize duyduğumuz bağlılığa borçluyuz. Çünkü biliyoruz ki çağımızın müşterileri, yalnız şikâyet konularında teknik destek istemiyorlar. Artık hizmetin kalitesi yapılan iş kadar, güler yüzlü etkileşim ve geniş bir iletişim ağının işlerliği ile ölçülüyor.