Benq servisi

Benq Servisi

Projeksiyon makineleriniz çalışmıyorsa endişelenmeyin biz varız.

Muhakkak işlevsel bir sorunu vardır. Biz projeksiyon makinelerinizdeki işlevsel sorunları, gerekli uzman teknik iş gücü desteği sunmak ve orijinal yedek parçalar takmak suretiyle çözmekteyiz. Benq projeksiyon makinelerinizi bize getirdikten sonra rahatça arkanıza yaslanıp sıcak çayınızı yudumlayabilirsiniz. Siz bunu yaparken biz ne mi yapıyoruz? Teknik personelimiz kolları sıvayıp işe koyuluyor. Bu arada da sormak istediğiniz sorularınıza da tatminkâr yanıtlar bulabileceğiniz konusunda gözde bilgisayar size teminatta bulunur. Burada amaç siz değerli müşterilerimiz için en uygun çözümü bulmaktır.

Benq projeksiyon servisi olarak öncelikle arıza tespitine yönelik bir taramadan cihazı geçirmekteyiz. Bunun için elimizde son teknoloji hassas cihazlar kullanmaktayız.  Neden son teknoloji diyoruz? Çünkü bilgisayar dünyasında yaşanan gelişmeleri takip etmediğimiz takdirde öncelikle cihazınıza sonra da siz değerli müşterilerimizin cüzdanına ve beklentilerine zarar vereceğimizi biliyoruz. Oysaki tam tersine en güncel gelişmiş sürümlere yönelik çalışan uzman bir personelin, bizi işimizde nerelere getireceğinin de fakındayız. Bu yüzden işinde uzman, kendini yenileyen bir personel protföyüne sahip olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini yanımıza alıyoruz. Bu da bizi sektörün köklü, geniş hizmet ağına sahip bir firması haline getiriyor. Müşteri memnuniyeti kendimize olan güvenimizi ve iddialı duruşumuzu desteklemekte.

BENQ PROJEKSİYONLARINIZA DENK HİZMETLER SUNUYORUZ

Benq projeksiyon servisi olarak önceliklerimiz arasına garantili hizmeti katmış vaziyetteyiz. Sırf bu yüzden öncelikli olarak bir sözleşme dâhilinde çalışmaktayız. Ayrıca yaptığımız tüm işlemler için siz değerli müşterilerimizin onayına başvurmaktayız. Yaptığımız hizmetlerle ilgili bir garanti süresi de tanıyoruz siz kıymetli müşterilerimize. Bununla birlikte tamir ve bakım hizmetleri için kullandığımız ürünlerin tümü lisanslıdır. Orijinal ve muadil ürünlerden oluşan yedek parçalarımızı yine getirdiğiniz lisanslı ürünlerin tamirinde kullanmaktayız. Benq projeksiyon servisimiz bir şeye daha önem vermektedir. Yaşam kalitenizi arttırmak… Bunun için size hediye zaman kazandıracak şekilde bir iletişim ve ulaşım ağı oluşturmuştur. Siz değerli müşterilerimize yönelik yaptığımız tüm kargo işlemleri ile hizmeti ayağınıza kadar getirmekteyiz. Beng projeksiyon sizin hayatınızın değeriyle denk hizmetler sunmak konusunda iddiasını her geçen gün biraz daha arttıracaktır.