Bilgisayar Teknik Servis

Mersin Bilgisayar Teknik Servisi 

 

BİLGİ ve TEKNİĞİ BULUŞTURAN NOKTADAYIZ

Bilgisayar deyip geçmeyin. Birçok hizmet sahasının birleşiminden oluşan bu değerli alet, bizim dünyaya açılan kapımız. Donanımında bulunan birçok unsur başlı başına ayrı disiplinlerin konusu. Yazılımdan tutun monitörüne, ana kartından ekran kartına hatta hard diskine kadar çoğaltılabilir bu hizmet türleri. Ne yazık ki çok da hassas bir alet. Dolayısıyla titiz bir çalışma gerektirmekte. Düzenli aralıklarla yapılacak bakımlar pahalı aynı zamanda hayatımızı renklendiren bu aleti uzun ömürlü kılacaktır. Gözde bilgisayar sunduğu bilgisayar teknik servisiyle işin gerektirdiği tüm incelikleri sizlerin hizmetine sunmakta

Bilgisayarınızda virüs sorunu mu var? Bizi arayın. İşletim sisteminiz mi çöktü? Bizi arayın. Bilgisayarınız açılmıyor mu, bizi arayın. Bilgisayar ana kartında sorunlar mı yaşıyorsunuz, bizi arayın. Bünyemizde hangi işlerin yapıldığından haberdar mı olmak istiyorsunuz? Bizi arayın. Niye mi? Çünkü biz size bir telefon kadar yakınız. Ya da bir tuş kadar. Web sitemize girdiğinizde bizim hakkımızda her türlü bilgiye erişmeniz mümkün. Bununla birlikte, bünyemizde yer alan bütün hizmet birimleri ile ilgili merakınızı giderebilirsiniz. Bilgisayar teknik servisimiz ile ilgili her türlü ayrıntıyı diksiyonu düzgün, iletişimde uzman operatörlerimizden öğrenebilirsiniz. Gün içinde saat 09.00 ve 18.00 saatleri arasında siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Saat 14.00’e kadar yapılan taleplere gün içerisinde müdahale ediyoruz. 14.00’ten sonrasını da ertesi iş gününe aktarıyoruz. Markalı-markasız ürünleriniz için, yazılım ve donanım hakkındaki tüm sorularınız için uzman kadromuz size gereken desteği sunacaktır.

Notebooklardan, laptoplara hatta masa üstü bilgisayarlara kadar her tür bilgisayar sorununuzu çözdüğümüz gibi bununla da yetinmiyoruz. Mevcut bilgi işlem teknolojilerinizin bakım, destek ve yönetim hizmetlerini de üstleniyoruz. Ayrıca işletim sistemi kurulumu da yapıyoruz. Bilgisayar teknik servisi olarak bizi tercih etmenizi gerektiren sebeplerimiz saymakla bitmez. Sunduğumuz avantajlar sayesinde hem göz dolduruyoruz, hem de cep.  Eski bilgisayarınızı ne yapacağınızı kara kara düşünüyorsanız, buna bir son verebilirsiniz. Çünkü biz, eski bilgisayarınızı satın alıyor, yerine yeni bir bilgisayar veriyoruz. Yetmedi mi bilgisayarını değiştirmek istemeyenlerin de eski parçalarını değiştiriyor, yerine yedek parça temin ediyoruz.