Dell notebook servisi

 Dell notebook servisi

Rahat bir ortamda sorunlarınızı gidermek istiyorsunuz. Sıcak karşılanmak sizin için çok önemli. Dostça bir muhabbet ve kibarca bir yaklaşımla bütün sorularınıza detaylı yanıtlar istiyorsunuz. Üstelik cihazınızı emanet ettiğiniz yerin cihazınızı size aldığı gibi teslim etmesini istiyorsunuz. Daha sonradan yedek parçalarda yapılmış, fonksiyonsuz aparat değişimlerine hiç tahammülünüz yok. Cihazınızı verdiğiniz andan itibaren zamanında teslim almayı önemsiyorsunuz. Ve yapılan tüm işleri kalem kalem takip etmek istiyorsunuz. Tüm bunları istemeye hakkınız var. Çünkü saydığınız bu özelliklerin hepsi doğru hizmeti işaret ediyor. Gözde bilgisayar olarak biz bunları size temin edebileceğimiz konusunda taahhütlerde bulunuyoruz.

ÇİZDİĞİNİZ ROTA BİZİ GÖSTERİYOR.

            Bünyemizde bulunan dell notebook servisimiz tüm beklentilerinizi yeterince karşılayacak niteliklerle donanmıştır. Çok geniş bir yedek parça stoğuna sahip olarak, teknolojik sorunlarınızı bekletmeden çözüyoruz. Yine geniş hizmet ağımızla her yere rahatlıkla ulaşmaktayız. Kargo ve taşıma konusunda cazip imkânlarımız mevcut. Örneğin ücretsiz kargo imkânı sunmaktayız. Dell notebook servisi, güvenilirliğe çok önem vermektedir. Dolayısıyla yaptığı tüm hizmetleri belgelendirmekte ve yalnızca lisansı olan ürünler kullanmaktadır. Bize verdiğiniz ürünlerin arıza tespitlerini tamamıyla ücretsiz yapmaktayız. Ve yalnız sorunlu bölgeyi değil, tüm cihazı, hizmet kalitemizi göstermek adına genel bir muayeneden geçirmekteyiz. Dell notebook servisi, çalışmalarının güvenilirliğini kanıtlamak adına web sitesinde detaylı bilgilere yer vermektedir. Bizim hizmetlerimiz hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi oradan görebilirsiniz.

Mersin Dell Servisi

Mersin Dell Servisi

Dell notebook servisinin yaptığı işleri sıralayacak olursak; dell notebook işlemci arızası, dell notebook şifresi kırılması, dell notebook ekran kartı arızası, dell notebook ekran menteşe kırılması, dell notebook Türkçe klavye kırılması, dell notebook harddisk ana kart bağlantı noktasının arızalanması, dell notebook adaptörü bozulması, dell notebook ram yuvası bozulması ve değişimi, dell notebook ekran floresan arızası, dell notebook harddisk yedekleme, dell notebook sürücülerinin yedeklenmesi ve güncellenmesi, dell notebook driverlarının yüklenmesi ve güncellenmesi, dell notebook’un üzerine su, çay, kahve vb. gibi sıvı maddelerin dökülmesi gibi konulardır. Bu hizmetlerin sayısı daha çoktur. Ancak biz istedik ki bizi biraz merak edin. Bu size sunduğumuz hizmetlerin kalitesini tanımanız açısından bir fırsat olacaktır.