Dell Servisi

 Dell Servisi  Mersin

Dell Bilgisayar Tamiri Notebook Servisi Dell İş istasyonları Dell Notebook Tamir Hizletleri

Bize gelin biz sizin için hizmetin en iyisini mümkün kılalım. Kanıtı bizim mersin civarında yaptığımız hizmetlerdir. Sıkça müşteri memnuniyeti almaktayız. Dell servisi olarak Mersin’de pek çok bilgisayar kullanıcısına hizmet Vermekteyiz. Yarının müjdecisi olan yepyeni teknolojileri kendi yöremize ilk biz taşımaktayız. Teknolojiyle çok haşır neşir olan dell servisimizle siz değerli müşterilerimizin gönlünü fetih ettiğimiz için memnunuz. Bize olan güveniniz sizi daha iyi hizmetlerle ödüllendirme arzumuzu kamçılamaktadır. Dell servisi olarak teknik ekibimiz yedi gün boyunca sizlere adım adım hizmet götürmekte. Hizmet kalitesinde rakip tanımıyoruz. Dell servisimizi yakından tanımak isteyen müşterilerimize web sitelerimize bir uğramalarını tavsiye ediyoruz.

SİZ İSTEYİN BİZ SİZİN İÇİN MÜMKÜN KILALIM

Gözde bilgisayar uzman teknik kadrosuyla gurur duymakta ve bu gururu siz değerli müşterilerimize yaptığı hizmetlerle ev ev, ofis ofis taşımaktadır. Bununla da yetinmemekte hizmet kalitesinde garantiyi esas almaktadır. Bakım ve onarım için kullandığımız materyalleri lisanslı ürünlerden seçmekteyiz. Çok geniş bir yedek parça stoğuna sahip bulunmaktayız. Bu da siz değerli müşterilerimizin bekleme süresini minimuma indirmektedir. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Ücretsiz kargo hizmetlerimizle teslim aldığınız ürünleri evinize ofisinize kadar taşımaktayız. Servis hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz için çeşitlendirdik. İstediğinizde kurulum danışmanlığı yaparak, bilgi bilişim ve teknoloji konusundaki ihtiyaçlarınızı adım adım takip etmekte ve doğru biçimde yeniden yapılandırmaktayız.

Dell servisi olarak yaptığımız işleri bununla sınırlamıyoruz. Her türlü dell notebook ram yuvası bozulmasını, dell marka bilgisayarların ana kart bağlantı noktası arızalarını, ekran floresan arızalarını, notebook speaker arızasını, hird disk yedekleme, dell notebook bilgi yedekleme, dell notebook işletim sistemi kurulumu, dell notebook sürücülerin yüklenmesi ve güncellenmesi, dell notebook ekran ışığı sorunları, dell notebook ekranındaki çizgisel problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Son sürüm kullandığımız teknolojiler sayesinde son model tüm cihazları çözme kapasitesi edinmiş durumdayız. Dell servisi olarak bu durum bizi, diğer firmaların önüne geçirmektedir. Ne yazık ki pek çok firma hâla bilgi teknolojileri konusunda oldukça geridir. Bu alandaki yeniliklerden ve teorik derinlikten uzaktır. Bu da bu alanda bizi oldukça yetkinleştirmektedir.