ŞİRKET PROFİLİ

 

Gözde Bilgisayar Mersinde  Ve Çevre İlçe ve İllerdeki Teknoloji İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Taner UMMAK tarafından Kurulmuş Bir Çözüm Ortağınız Güler Yüzlü Personelimizle Her Zaman Yanınızdayız   

Gözde Bilgisayar Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri, 2003 yılında Mersin'de kurulmuştur. Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, web tasarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting, bilgisayar-donanım satışı, notebook tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.  Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. 

Gözde Bilgisayar olarak hedefimiz, küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A'dan Z'ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. Bir firmanın ihtiyacı olan Donanım, Yazılım, Dinamik-Statik web sitesi tasarımı, domain tescil ve hosting hizmeti gibi servisleri müşterilerimize sunmak.

 

Taner Ummak
Firma Sahibi