Laptop tamiri

Laptop Tamiri

GÜVENİLİR FİRMA GARANTİLİ HİZMET

Her türlü arızalı laptopunuzu getirin yepyeni bir biçime dönüştürüp size geri iade edelim. Her türlü marka ve modelde laptoplara uygun tamir olanaklarına sahibiz.   Laptop Tamirinde çığır açıyoruz. Çünkü köklü bir kurumuz ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Müşteri ilişkilerine önem veren ve işinde titiz çalışan kadromuz, tamir işlerinde %100 başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Kırık arızalı laptopların ana kart ve ekran kartı tamirleri, yedek parça değişiklikleri, batarya adaptör sorunları başta olmak üzere her tür tamir işlerinde kendinize bir fırsat yaratmak istiyorsanız, Gözde Bilgisayarı arayın. Elimizde bulunan son teknoloji, elektronik ölçüm cihazlarıyla en hassas müdahaleleri bile başarıyla sonuçlandırıyoruz. Önce cihazı bir muayeneden geçiriyoruz. Sorunu tespit ettikten sonra uygun fiyat seçeneğimizi belirliyoruz. Daha sonra müşterimizle temasa geçerek gerekli bilgileri paylaşıyoruz. Müşterinin onayını aldıktan sonra tamir işlemlerine başlıyoruz. Eğer herhangi bir sorun yoksa aldığımız gibi müşteriye teslim ediyoruz.

Güvenilir Laptop Tamiri için gerekli onarım işlemlerden sonra cihaz test ve kalibrasyon işlemlerine tabii tutulur. Bu işlem sadece değişen parça için değil tüm makine için geçerlidir. Ve bu işlemin ardından müşteriye iade gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyeti en temel prensibimiz olduğundan dolayı hizmet garantisini ön plana almaktayız. Bilgisayarların yazılım ve donanımla ilgili tüm sorunlarını çözebilecek teknik ve iş gücü donanımına sahibiz. Bununla birlikte, laptop BİOS sürüm kontrolü, laptop harddisk kontrolü, laptop klavye tuşlarının kontrolü ve temizlenmesi, laptop batarya kontrolü, laptop ısı kontrol değerlerinin ölçülmesi gibi konularda öncü bir firmayız.

Kaliteli servis ağımız ve etkin iletişim portföyümüz sayesinde sizi kendimize on adım daha yakın kılıyoruz. Hayatınızda konforu yaşamak sizin en doğal hakkınız. Günümüzde konforun en belirleyici kriterleri olan laptoplar, uzağı yakın ederken sevdiklerimizle daha rahat iletişim kurmamıza imkân tanıyor. Çalışma hayatı ve özel hayatınızda yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmak için bize bir fırsat verin, teknik konularda yaşadığınız hayal kırıklıklarını minimuma indirelim. Uzman ve deneyimli personelimiz, etkin hizmet ağımıza sizi davet ediyoruz. Siz bize bir adım gelin biz size on adımla geri dönelim.