Notebook Servisi

Notebook Servisi Mersin

Notebook Servisi olarak garantili hizmetin doğru adresi olduğumuza inanıyoruz. Teknoloji çağının son mucizesi olan notebookların pek çok markası piyasaya sürülmüş vaziyette. Rahat olun her marka ve modeldeki notebookları en kısa sürede tamir ediyoruz. Bünyemizde tamir, bakım, upgrade hizmetleri garanti koşulları öne sürülerek verilmekte. Zamanınız değerliyse, teknolojiden anlamadığınızı ancak nimetlerinden yararlanmayı zevk edindiyseniz, ulaşım vs. gibi sıkıntılarla uğraşmak istemiyorsanız, sorularınıza detaylı cevaplar, meraklarınıza hitap edecek güvenilir referanslar istiyorsanız, size bir sır verelim. Gözde bilgisayar sizin için tüm bunları gerçek kılabilecek nitelikte. Güçlü, güvenilir, teknik donanıma sahip, ilkeleri olan, yenilikleri kaçırmayan bir kuruluş olarak yanınızda.

    SİZE BİR NOTUMUZ VAR: NOTEBOOK TAMİRİNDE ÇAĞI YAKALIYORUZ

Notebook Servisi olarak yaptığımız muayene ve arıza tespitlerinden ücret talep etmiyoruz. Müşteri onayından geçen teknik müdahaleler, seri bir biçimde hayata geçirilir. Arızanın komplekslik düzeyine göre onarım süreci bir günden beş güne kadar çıkabilmektedir. Çağdaş hizmeti hedeflemiş ilkeli bir firma olarak kurumsallığı ön plana almaktayız. Bu nedenle de kendimize ait prensipler geliştirdik. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti, hizmette kalite ve çağın yeniliklerini yakalamaktır. Bu ilkelerin belli başlıları şunlardır.

  • Servise getirilen ürünler irsaliyesiz, teknik servise kabul edilmemektedir.
  • Garanti dâhilindeki arızalı ürünlerin parçaları, ücretsiz değiştirilir ve işçilik bedeli alınmaz.
  • Teknik servis çalışanlarının, ürün hakları konusundaki raporları dışında, iade ile ilgili karar yetkileri yoktur.
  • Kargo ve taşıma sırasında oluşan zararlar garanti dışı olarak kabul edilir.
  • Arızalı olarak getirilen ve teknik bakımdan geçirilmiş ürünler için müşteriye duyuru, telefon ve e-mail aracılığıyla yapılır.
  • İade edilen ürünler, kutu, kablo, adaptör, köpük, poşet, kurulum CD’si veya disketi olmadan iade alınmaz.

Bunun gibi pek çok ilkemiz, firmamızın kurumsal temelini oluşturmaktadır. Gerek firma çalışanları, gerekse müşterilerimizin uymakla yükümlü olduğu bu kurallar, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır. Bizler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı öneririz. Bunun için her türlü imkânla donatmış vaziyetteyiz kendimizi. İletişim telefonlarımız ve web sitemiz aracılığıyla sizlere ulaşmaya, kendimizi sizlere tanıtmaya çalışmaktayız. Siz bize ulaşın, biz size kendimizi tanıtalım.