Casper Notebook Tamir hizmeti

Casper notebook tamir merkezi

HAYALİNİZDEKİ CASPER NOTEBOOK TAMİR HİZMETİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Müşterilerimizin firma ararken en dikkat ettikleri kriterlerin ne olduğunu casper laptop tamir merkezi olarak keşfetmiş bulunmaktayız. Elbette ki siz değerli müşterilerimiz, garantili teknik müdahalenin, ücretsiz arıza tespitinin, kaliteli hizmetin, uygun fiyat ve hızlı çözümün peşindesiniz. Biz biliyoruz ki, siz buna layıksınız. Sizi tüm bu kriterlerinizle buluşturmayı kendimize ilke edinmiş vaziyetteyiz. Bundan dolayı da piyasada yaygın bir hizmet ağı oluşturmamıza imkân tanıyarak bizi ödüllendirdiniz. Bunun için size teşekkür ederiz.Teknik servisimizde  Casper notebook ürünlerinde , hizmet kalitesinde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır. Memnuniyetin ilk basamağını oluşturan ilke müşteri ile sıcak temas oluşturmak, akıcı bir iletişim yaratmaktır.

Teknik servisimizde , Casper notebook tamiri  biriminde çalışan tüm personelimiz, insan kaynakları bölümünden, müşteri temsilciliklerimize ve teknik servisimize değin tüm personelimiz, müşterilerle iletişim konusunda eğitimlidir. Bize ulaşan müşterilerimizin ne tür bir iletişimden hoşlanacağını ve ihtiyaç duydukları yaklaşımı bilmekteyiz. Ayrıca garantili olmayan ürünlerinize ücretsiz arıza tespit olanağı ve onarım sunarak öncelikleriniz konusunda sizi tatmin etmeye devam etmekteyiz. Uygun yedek parçalarla yaptığımız tamir ve bakım hizmetleri cebinizin yükünü de hayli zayıflatmaktadır. Casper laptop arıza tespiti yaparken, sadece sorunun olduğu bölgeye müdahalede bulunmamakta, aynı zamanda tüm cihazı taramadan geçirerek bölgesel değil, bütünsel hizmet sunmaktadır. Casper laptop onarım hizmetleri, gönderdiğiniz cihazın arıza teşhisini koyduktan sonra durumu size açık ve anlaşılır bir dille aktarmaktadır. Daha sonrasında ise sizin onayınızı aldıktan sonra işe koyulmaktadır.

Gözde bilgisayar firması, yıllara dayanan tecrübesini tüm bu ilkeleri koruyup kollayarak geliştirmiştir. Bilgisayarlarımız, günümüzde elimiz kolumuz gibi olmuş durumda dır. Bu nedenle onların yokluğu gündelik hayatımızda ciddi boşluklar yarattığı gibi iş koşullarında da ciddi aksamalara bizi maruz bırakmaktadır. Casper notebook tamiri için gelen müşteriler bu nedenle hızlı bir çözümün peşindedirler. Aynı zamanda, bize gönderdikleri ürünü güvenilir bir biçimde teslim ettikleri gibi geri almak istemektedirler. Biz çoğu arızaları, müşterimiz çayını yudumladığı anda yanı başında tamir etmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimiz hem hızlı bir hizmete hem de gönül rahatlığına kavuşmaktadır. Bizim hizmet anlayışımızdan yararlanmak istiyorsanız, sizi burada bekliyor olacağız.

Garantili olarak Teknik servisimize gelen ürünlere hizmet verilmemektedir.