Casper Notebook Tamiri

Casper Laptop Tamiri Gözde Bilgisayar Notebook Teknik Servis Hizmetleri

Müşterilerimizin firma ararken en dikkat ettikleri kriterlerin ne olduğunu Casper Laptop  Tamiri olarak keşfetmiş bulunmaktayız. Elbette ki siz değerli müşterilerimiz, garantili teknik müdahalenin, ücretsiz arıza tespitinin, kaliteli hizmetin, uygun fiyat ve hızlı çözümün peşindesiniz. Biz biliyoruz ki, siz buna layıksınız. Sizi tüm bu kriterlerinizle buluşturmayı kendimize ilke edinmiş vaziyetteyiz. Bundan dolayı da piyasada yaygın bir hizmet ağı oluşturmamıza imkân tanıyarak bizi ödüllendirdiniz. Bunun için size teşekkür ederiz. Casper Notebook,  Servis hizmet kalitesinde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır. Memnuniyetin ilk basamağını oluşturan ilke müşteri ile sıcak temas oluşturmak, akıcı bir iletişim yaratmaktır.

Casper Notebook Tamiri biriminde çalışan tüm personelimiz, insan kaynakları bölümünden, müşteri temsilciliklerimize ve teknik servisimize değin tüm personelimiz, müşterilerle iletişim konusunda eğitimlidir. Bize ulaşan müşterilerimizin ne tür bir iletişimden hoşlanacağını ve ihtiyaç duydukları yaklaşımı bilmekteyiz. Ayrıca garantili ürünlerinize ücretsiz bakım ve onarım sunarak öncelikleriniz konusunda sizi tatmin etmeye devam etmekteyiz. Uygun yedek parçalarla yaptığımız tamir ve bakım hizmetleri cebinizin yükünü de hayli zayıflatmaktadır. Casper Notebook arıza tespiti yaparken, sadece sorunun olduğu bölgeye müdahalede bulunmamakta, aynı zamanda tüm cihazı taramadan geçirerek bölgesel değil, bütünsel hizmet sunmaktadır. Gözde  Bilgisayar Casper ürünlerinde Teknik olarak Hizmet vermektedir, gönderdiğiniz cihazın arıza teşhisini koyduktan sonra durumu size açık ve anlaşılır bir dille aktarmaktadır. Daha sonrasında ise sizin onayınızı aldıktan sonra işe koyulmaktadır.

Casper Notebook Tamiri

Gözde bilgisayar firması, yıllara dayanan tecrübesini tüm bu ilkeleri koruyup kollayarak geliştirmiştir. Bilgisayarlarımız, günümüzde elimiz kolumuz gibi olmuş durumda dır. Bu nedenle onların yokluğu gündelik hayatımızda ciddi boşluklar yarattığı gibi iş koşullarında da ciddi aksamalara bizi maruz bırakmaktadır. Teknik Servisimize gelen Casper ürünleri için gelen müşteriler bu nedenle hızlı bir çözümün peşindedirler. Aynı zamanda, bize gönderdikleri ürünü güvenilir bir biçimde teslim ettikleri gibi geri almak istemektedirler. Biz çoğu arızaları, müşterimiz çayını yudumladığı anda yanı başında tamir etmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimiz hem hızlı bir hizmete hem de gönül rahatlığına kavuşmaktadır. Bizim hizmet anlayışımızdan yararlanmak istiyorsanız, sizi Teknik Servisimize bekliyor olacağız.

Firmamız casper ürünlerine özel olarak onarım hizmeti sağlamaktadır.

Servisimize Gelen casper markalı garantili ürünlere hizmet verilmemektedir.