Bilgisayar Donanım Arızaları


Bilgisayar donanımı arızaları her bilgisayarda olabilecek ve zaman içerisinde bilgisayarın sürekli çalışmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlardır. Bunda bilgisayarda kullanılan parçaların kalitesi de önemli yere sahiptir. Bilgisayar donanımında bulunan parçaları kısaca; ram, anakart, klavye, hoparlör, işlemci, ekran kartı, hdd, ssd, kasa, power ve disk sürücü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan her hangi birinde oluşabilecek bir arıza durumunda bazı basit arızalar dışında bir teknik servise ihtiyaç duyuyorsunuz. İşte böyle bir durumla karşılaştığınızda Mersin bilgisayar hastanesi olarak ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. 


Evden Destek Hizmeti

Evet, servisimiz müşterilerine oldukça geniş kapsamlı bir servis hizmeti sunmakta ve gerektiğinde evden destek dahi vermektedir. Bu da siz hiç bir şekilde evinizden dışarı çıkmadan bilgisayarın başında oturduğunuz yerden verilebilmektedir. Tabii ki bu durum sadece evden çözümlenebilecek arızalar için geçerli olmakta ve diğer durumlarda ise gerektiğinde çözüm için üzdün bir süre gereken arızalar da olabilmektedir.


Bilgisayar Donanım Destek 

Mersin bilgisayar parçaları alanında uzman bir ekip ile birlikte çalışmakta ve yıllardır da işini gayet dürüst bir şekilde gerçekleştirmektedir. Parça değişimi durumlarında da müşterisine garantili servis sunarak bir yıl boyunca sizleri güvence altına alır. Bu sayede müşterilerimiz bizlere güven içerisinde bilgisayarlarını emanet etmektedir. Bilgisayarınızı tamir ettiğimizde de yine hiç bir zaman sizlerden desteğimizi eksik etmeden bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu da belirtmek isteriz. 


Mersin Macbook Servisi

Mersin macbook servisi olarak müşterilerimizin bu markadaki laptoplarının da tamir ve bakımı için hizmet veren firmamız, bunun için kendi bünyesinde yeterli donanıma sahip elemanlar da bulundurmaktadır. Bu laptoplar daha hassas ve üstün özellikli cihazlar olduğu için daha teknik donanıma sahip kişiler tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde elinizdeki laptoptan da olabilirsiniz. Aslında bunu genel anlamda ve tüm bilgisayar servis hizmeti veren firmalar için de söylemekte yarar vardır çünkü birçok firma, servis adı altında üstün körü verdikleri hizmetler ile birçok insanı mağdur duruma düşürebilmektedir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için de mutlaka bizim gibi işini profesyonel bir şekilde ve dürüstlük politikasından taviz vermeden yapan bir firmadan almanızı şiddetle tavsiye ederiz.