Bilgisayar Tamiri Fiyatları


Bilgisayar tamiri fiyatı arızanın boyutuna göre değişkenlik gösterir. Mersin macbook servis ücreti  ne olursa olsun,  ödemede büyük kolaylık sağlıyor. Mersin de bulunan birçok teknik servis arızayı büyük gösterip, sizlere yüksek fiyat talep ediyor. Bu durum bilgisayar kullanıcılarının kafasını karıştırıyor. Bilgisayar arıza tespitini yapmak bazen zor oluyor. Bu sebep ile  teknik servis ücreti adı altında bir ücret talep ediliyor. En bilinen bilgisayar tamiri format oluyor. Windows’un çöktüğü an tüm sistem kapanarak yavaşlamaya ve açılmamaya başlar.  Servis hizmeti bize getirilen dizüstü bilgisayarlarında bazı durumlarda standart ücret oluyor. Fakat evlere verilen teknik servis hizmeti ile bilgisayar tamiri fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Devreye işçilik girdiği için ön planda oluyor.

 Bilgisayar Tamir Fiyat Listesi Değişkendir

Bilgisayara yapılan hizmet yazılımsal mı? Yoksa donanımsal mı? Ya da yedek parça ile ilgili midir? Bu soruların cevabını Mersin Bilgisayar Hastanesi hizmeti veriyor. Bazı bilgisayarların çalışmayan ve aksayan sorunları bulunuyor. Bu sorunları tespit edip müşteriye bildirmesini sağlıyoruz.  Genelde bilgisayar tamiri yapılırken parçalar değişiyor. Değişen parçaların fiyatları farklı fiyatlar halinde sizlere söyleniyor. Fakat bilgisayar tamiri hiç açılmayan bir dizüstü bilgisayarın, bilgilerini kurtarmak zordur. Bizler bunu sorunsuz şekilde yapıyoruz. Örneğin; ana kartı yanmış bir dizüstü bilgisayarı düşünürsek, bu yüksek maliyet içeren bir iştir. Çünkü bilgisayarın temel yapısını oluşturan ana kart dizüstü bilgisayarların iskeletini oluşturuyor. Bu sebep ile dizüstü bilgisayarın en değerli parçasıdır.

 Firmamız Mersinde Bu İşi Yapan En İyi Firmadır

Uzun yıllar sizlere hizmet veren bir firmayız.  Mersin bilgisayar parçaları bizim firmamızda hem daha kaliteli, hem de fiyat aralığı diğer firmalara göre daha uygun olarak satılıyor. Teknik servis ekibimiz ile sizlere en üst düzeyde hizmet veriyoruz. Firmamız bilgisayar destek hizmeti veriyor. Gerek kullandığı yedek parçalar, gerek verilen hizmeti en iyi şekilde veriyor. Mersinde bulunan bilgisayar servisleri arasında sizlere garanti teminatı veriyoruz. Sadece bozuk olan bilgisayarınızı değil, genel bakım yaptırmak için bilgisayarlarınızı bizlere getirerek rutin bakımını yaptırabilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet ermek için, teknolojiyi takip ediyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.