Mersin Notebook Servisi

Notebook Servisi olarak garantili ve garantisiz tüm laptop ve bilgisayarlarınızın güvenilir onarımın doğru adresi olduğumuza inanıyoruz. Teknoloji çağının son mucizesi olan notebookların pek çok markası  Acer Apple Dell Asus Hp Toshiba Casio Samsung piyasaya sürülmüş vaziyette. Rahat olun her marka ve modeldeki notebookları en kısa sürede tamir ediyoruz. Bünyemizde tamir, bakım, upgrade hizmetleri garanti koşulları öne sürülerek verilmekte. Zamanınız değerliyse, teknolojiden anlamadığınızı ancak nimetlerinden yararlanmayı zevk edindiyseniz, ulaşım vs. gibi sıkıntılarla uğraşmak istemiyorsanız, sorularınıza detaylı cevaplar, meraklarınıza hitap edecek güvenilir referanslar istiyorsanız, size bir sır verelim. Gözde bilgisayar sizin için tüm bunları gerçek kılabilecek nitelikte. Güçlü, güvenilir, teknik donanıma sahip, ilkeleri olan, yenilikleri kaçırmayan bir kuruluş olarak yanınızda.

Notebook Tamirinde El Değmeden Chip değiştiriyoruz 

Notebook Servisi olarak yaptığımız muayene ve arıza tespitlerinden ücret talep etmiyoruz. Müşteri onayından geçen teknik müdahaleler, seri bir biçimde hayata geçirilir. Arızanın komplekslik düzeyine göre onarım süreci bir günden beş güne kadar çıkabilmektedir. Çağdaş hizmeti hedeflemiş ilkeli bir firma olarak kurumsallığı ön plana almaktayız. Bu nedenle de kendimize ait prensipler geliştirdik. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti, hizmette kalite ve çağın yeniliklerini yakalamaktır. Bu ilkelerin belli başlıları şunlardır.

  • Servise kargo ile gönderilen ürünler irsaliyesiz, teknik servise kabul edilmemektedir.
  • Servis Merkezimize getirilen ürünler için Servis takip evrağı teslim edilir
  • Gözde bilgisayar Notebook servisimize getiren ve fiyat nedeni ile iade edilen cihazalardan bir bedek alunmaaz
  • Garanti dâhilindeki arızalı ürünlerin parçaları, ücretsiz değiştirilir ve işçilik bedeli alınmaz.
  • Teknik servis çalışanlarının, ürün hakları konusundaki raporları dışında, iade ile ilgili karar yetkileri yoktur.
  • Kargo ve taşıma sırasında oluşan zararlar garanti dışı olarak kabul edilir.
  • Arızalı olarak getirilen ve teknik bakımdan geçirilmiş ürünler için müşteriye duyuru, telefon ve e-mail aracılığıyla yapılır.

Bunun gibi pek çok ilkemiz, firmamızın kurumsal temelini oluşturmaktadır. Gerek firma çalışanları, gerekse müşterilerimizin uymakla yükümlü olduğu bu kurallar, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır. Bizler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı öneririz. Bunun için her türlü imkânla donatmış vaziyetteyiz kendimizi. İletişim telefonlarımız ve web sitemiz aracılığıyla sizlere ulaşmaya, kendimizi sizlere tanıtmaya çalışmaktayız. Siz bize ulaşın, biz size kendimizi tanıtalım.

Asus Notebook Tamiri Casper Notebook Tamiri
Acer Notebook Aidata Notebook Tamiri- Dell Notebook Tamiri Apple Notebook Tamiri Compaq Notebook Tamiri-Hp Notebook Tamiri Toshiba Notebook Tamiri-MSI Notebook Tamiri IBM Notebook Tamir Lenovo Notebook Tamiri BENQ Notebook Tamiri Sony Notebook Tamiri Casper Notebook Tamiri EXPER Notebook Tamiri