İntel DH82HM86 SR17E G31428 Chipset

MERSİN CHİPSET DEĞİŞİMİ 0324 237 10 88

DH82HM86 SR17E G31428 C Ürün Durumu: Orjinal Ambalajında – Refurbished Intel DH82HM86 SR17E G31428 Notebook Chipset Ürün Durumu: Refurbished KALİTE KONTROL Sitemizde satışa sunulan tüm chipset ürünleri fabrikadan çıkışı yapılmadan önce “Sağlamlık Testi”nden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Listelenmekte olan Intel DH82HM86 SR17E G31428 Notebook Chipseti güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. GÜNCEL STOK – HIZLI SEVKİYAT Firmamızda satılan tüm chipsetler kendi ithalatımız olup, satışa hazır halde depomuzda bulunmaktadır. Ürünler hazır stoklarımızda bulunmasından dolayı, satın alacağınız Intel DH82HM86 SR17E G31428 notebook chipset, depomuzdan direk adresinize sevk edilecektir. Farklı satış sitelerinde önce satış, sonra ürünün tedariği ve ürünün müşteriye sevki işlemi gerçekleşip, ürünün müşteriye ulaştırılması bazen bir haftayı bulabilmektedir. Satın alacağınız ürünler, hafta içi her gün 16:00a kadar (Cumartesi 13:30) vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. DH82HM86 SR17E G31428 CHIPSET ÜRÜNÜ DURUM BİLGİSİ Tüm chipset ürünleri gibi, Intel DH82HM86 SR17E G31428 Notebook Chipset ’de yarı iletken (Semi Conductor) elektronik devre ekipmanıdır.

YARI İLETKEN MALZEMELERDE GARANTİ VERLMEMEKTEDİR.

MONTAJINI YAPMIŞ OLDUĞUMUZ CİHAZLARIN ÇALIŞMA GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR

 

Fabrika, Toptan ya da Perakende satışlarında Çalışma garantisi verilmemektedir. Satışını yapmış olduğumuz Yeni chipset grupları kendi ithalatımız olup, hiçbir şekilde dizilmiş, onarılmış ya da kullanılmış değillerdir. Ürün kısa açıklamasında ürünün YENİ ya da DİZİLMİŞ (Rebolled) olma durumuyla ilgili açıklama yer almaktadır. Fabrikasyon üretimi durdurulan Chipset ürünlerinin Refurbished-Reballed diye tabir edilen Yenilenmiş – Yeniden dizilmiş ürün grupları sitemizde satılmaktadır. Yenilenmiş ürünlerin, bacak dizimleri (reballed işlemi) firmamızda değil, Yurtdışında RMA firmalarında yapılıp, ürünler tekli ambalajlarda paketlenip satışa sunulmaktadır. Intel DH82HM86 SR17E G31428 CHIPSET İADE YADA DEĞİŞİM BİLGİSİ Firmamız , işlem görmüş (montajı yapılmış yada yeniden dizilmiş), ambalajı açılmış ya da deformasyona uğramış chipseti iade almamaktadır. Toplu alım yaptığınız chipsetler de montajını yapıp sorun yaşadığınız chipsetlerin devamını iade edebilir, farklı bir ürünle değiştirebilir ya da paranızı geri alabilirsiniz.

TEKNİK SERVİS PROSEDÜRLERİ

 1. Teknik Servisimizde hafta içi 08.30-19.30 saatleri arasında destek hizmeti verilir.
 2.  Teknik Servis tarafından verilen form olmadan ürün müşteriye teslim edilmez. Bu durumdan kaynaklanan gecikmelerden Teknik Servis sorumlu değildir.
 3. İade edilen ürünler, bütün aksesuarları (kutu, kablo, adaptör, köpük, poşet, kurulum CD’si veya disketi v.b.) tam olmadan iade alınmamaktadır.
 4. Teknik Servis Bakım-Onarım Bölümü arızalı olarak gelen ürünleri bir hafta içinde müşteriye Teknik Servis’te teslim edecektir.
 5. Arızalı olarak gelen ses kartları, görüntü kartları ve modemler anti-statik poşetler içerisinde Teknik Servis’e getirilmediği takdirde, Teknik Servis tarafından teslim alınmamaktadır.
 6. Arızalı ve garanti dışı ürünlerin Teknik Servis’te arızası giderilirse, müşteriden Teknik Servis Bedeli alınır. Parçası değiştirilmiş ürünün değiştirilen parçası 2 yıl garantilidir.
 7. Garanti dahilindeki arızalı ürünlerin parçaları ücretsiz değiştirilir ve işçilik bedeli alınmaz.
 8. Teknik Servis’e arızalı olarak bırakılan ve 3 ay içinde alınmayan üründen Teknik Servisimiz sorumlu değildir.
 9. Arızalı olarak getirilen ve Teknik Servis’te bakımı yapılmış ürünler için müşteri telefon veya e-posta ile haberdar edilir
 10. Kargo ve taşıma sırasında oluşan zararlar garanti dışı olarak kabul edilecektir.
 11. Arıza tanımı yapılmayan ürünlerde yaşanacak gecikmelerden Teknik Servis sorumlu değildir.
 12. Teknik Servis’lere müşteri bilgisayarları, Teknik Servis bedeli tahsil edilerek alınır.
 13. Teknik Servis çalışanlarının, ürün hakkındaki raporları dışında, iade ile ilgili karar yetkileri yoktur.
 14. Teknik Servis’e getirilen ürünün seri numarası barkodu zarar görmemiş olmalıdır.

Firmamız ağırlıklı olarak bilgisayar ve notebook teknik servisi hizmeti vermektedir.