Lcd Ekran Tamiri 0324 237 10 88 Mersin Teknik servis

Lcd Ekran Tamiri

Televizyon onarımında, Bütün Marka ve Modellerin Tamiri Garantili Olarak Servisimizde Yapılmaktadır. Uzun Yıllardır Hizmet Veren Gözde Bilgisayar tecrübeli ustaları İle değerli tüketicilere elektronik eşyalarınızı En Kısa Süre ve En makul Fiyatları Vererek Arızalanan Cihazlarınızı Tamir Etmektedir. LCD Monitörlerin Genel Sorunları Yüksek Voltajdan Kaynaklı Anakart Arızaları, Darbeden Kaynaklı Ekran Kırılması, Uzun Süre Açık Kalmasından Dolayı Flosan\LED  Lambanın Ömrünün Bitmesi gibi Sorunlarla Sürekli Karşılaşılmaktadır. Sıvı teması arızalı sık karşılaşılan sorunlardan dır.

FİRMAMIZ YAPMIŞ OLDUĞU ONARIMLARDA GARANTİ VERMEKTEDİR.

Tamirini ve Onarımını Yaptığımız Markalar.

Samsung, Lg, Apple ,Philips,Dell Apple, Caspe Lenovo, Hp, Nec, Sony, View Sonic

gibi Tüm Marka Cihazların Tamir İşlemlerini Yapmaktayız.
Monitör Tamiri:
|LED \Lcd Tv konusunda Profesyonel kadrosu ve monitör laboratuvarı ile marka gözetmeksizin görüntü sistemlerinde kullanılan “4.7 den 55” e kadar Ekran Ekran onarımını ve bakımını yapmaktadır. Farklı frekanslarda çalışan monitörlerin ara devre, upgrade ve kalibrasyon işlemi yapılmaktadır.
Pc ve apple monitörlerin yanı sıra, Endüstriyel monitör devreleri üretimi, monitör dağıtım sistemleri uygulamaları, medikal cihazlar, desen makineleri, otomasyon sistemleri gibi alanlarda, CNC makinelerde kullanılan monitörlerin ara devre ve farklı frekanslara upgrade işlemlerinde de sizlere destek sunuyor.

Gözde Bilgisayar.

Marka bakmaksızın sınai, medikal, EGA, VGA, SVGA, LCD ekran monitör ve her türlü Mac ve Plazma monitör Onarımı yapmaktadır.
5” ten 33” e kadar olan monitörlerde Tamiri imkanı
Endüstriyel monitör devreleri üretimi, monitör dağılım sistemleri uygulamaları, medikal cihazlar, desen makineleri, otomasyon sistemleri gibi alanlarda, CNC makinelerde kullanılan monitörlerin ara devre ve farklı frekanslar “upgrade” işlemlerinde sınırsız destek

Monitör kalibrasyon testleri
Üstün donanımlı test ve kontrol laboratuarları
Gezici servislerle güçlü servis desteği
deneyimli çalışanları
Gerektiğinde yedek malzeme tedariği
Anlaşmalı kullanıcılara özel fiyat avantajı
Onarım sonrası garanti(onarım sonrası Lcd Monitör Onarımıası müşteriye en AZ 3 ay garanti veren yaptığı işin arkasında duran Firma Gözde Bilgisayar)

Tags:Lcd Monitör Tamir Edilmesi ekrana görüntü gelmiyor