Lg Monitör LCD Monitör Tamiri Led Monitör Tamiri Mersin

Lg Monitör LCD Monitör Tamiri Led Monitör Tamiri Mersin

Mersin monitör tamiri // Mersin Monitör TEknik servisi / bilgisayar montitör tamiri Bilgisayar tamiri

Plazma Ekran Tamir Edilmesi

LCD Monitör onarımında, Bütün Marka ve Modellerin Tamirinde Garantili Olarak Servisimizde Yapılmaktadır. Uzun Yıllardır Hizmet Veren Gözde Bilgisayar deneyimli Ekibi İle müşterilerimize Ürünlerinizi Hızlı bir şekilde ve En makul Fiyatları Vererek Arızalanan Cihazlarınızı Tamir Etmektedir. LCD Monitörlerin Genel Sorunları Yüksek Voltajdan Kaynaklı Anakart Arızaları, Darbeden Kaynaklı LCD Ekran Kırılması, Uzun Süre Açık Kalmasından Dolayı Flosan Lambanın Ömrünün Bitmesi gibi Sorunlarla Sürekli Karşılaşılmaktadır.

Tamirini ve Onarımını Yaptığımız Markalar
Asus, Benq, Aoc, Samsung, Lg, Philips, Apple, Casper, Acer, Dell, Lenovo, Hp, Nec, Sony, View Sonic, gibi Tüm Marka Cihazların Tamir İşlemlerini Yapmaktayız

Oled 4k Tamir Edilmesi

Ekran Tamirinde, Hepsi Marka ve Modellerin onarımında Garantili Olarak Servisimizde Yapılmaktadır. Uzun Yıllardır Hizmet Veren Gözde Bilgisayar Profesyonel ustaları İle müşterilerimize Ürünlerinizi özenle veEn Ucuz Fiyatları Vererek Arızalanan Cihazlarınızı Tamir Etmektedir. LCD Monitörlerin Genel Sorunları Yüksek Voltajdan Kaynaklı Anakart Arızaları, Darbeden Kaynaklı LCD Ekran Kırılması, Uzun Süre Açık Kalmasından Dolayı Flosan Lambanın Ömrünün Bitmesi gibi Sorunlarla Sürekli Karşılaşılmaktadır.

Tamirini ve Onarımını Yaptığımız Markalar.

 

Samsung, Lg, Apple ,Philips,Dell Apple, Caspe Lenovo, Hp, Nec, Sony, View Sonic

, gibi Tüm Marka Cihazların Tamir İşlemlerini Yapmaktayız.
Monitör Tamiri:
Ekran konusunda deneyimli kadrosu ve monitör laboratuvarı ile marka gözetmeksizin görüntü sistemlerinde kullanılan “4.7 den 50” e kadar LCD Monitör Lcd Tv onarımını ve bakımını yapmaktadır. Farklı frekanslarda çalışan monitörlerin ara devre, upgrade ve kalibrasyon işlemi yapılmaktadır.
Pc ve apple monitörlerin yanı sıra, Endüstriyel monitör devreleri üretimi, monitör dağıtım sistemleri uygulamaları, medikal cihazlar, desen makineleri, otomasyon sistemleri gibi alanlarda, CNC makinelerde kullanılan monitörlerin ara devre ve farklı frekanslara upgrade işlemlerinde de sizlere destek sunuyor.

Gözde Bilgisayar.

Marka gözetmeksizin|bakmaksızın} sınai,tıp alanında kullanılan, EGA, VGA, SVGA, LCD ekran monitör ve her türlü Mac ve Plazma monitör Onarımı yapmaktadır.
5” ten 33” e kadar olan monitörlerde onarım imkanı
Endüstriyel monitör devreleri üretimi, monitör dağılım sistemleri uygulamaları, medikal cihazlar, desen makineleri, otomasyon sistemleri gibi alanlarda, CNC makinelerde kullanılan monitörlerin ara devre ve farklı frekanslar “upgrade” işlemlerinde sınırsız destek

Monitör kalibrasyon testleri
Üstün donanımlı test ve kontrol laboratuarları
Gezici servislerle güçlü servis desteği
Uzman kadro
Gerektiğinde yedek malzeme temini
Anlaşmalı kullanıcılara özel fiyat avantajı
Onarım sonrası garanti(onarım sonrası Lcd Monitör Tamir Edilmesiası müşteriye en AZ 3 ay garanti veren yaptığı işin arkasında duran FirmaGözde Bilgisayar)

Tags:Lcd Monitör Onarımı