Şarj aleti Tamiri Notebook Ultrabook Macbook Tablet Şarjaleti tamiri Mersin

Şarj cihazlarınızı çöpe Atmayın yenisini almak yerine orjinal şekilde uygun fiyata onarım yapalım.

çoğunlukla çok ufak arızalardan dolayı (kablo kopması şarj kablosu ucu eğilmesi v.s) gibi arızalardan dolayı yeni şarj aleti satın alınmaktadır uygun fiyata şarj aleti onarımı kablo değişimi v.s arızaların Gözde Bilgisayar Servisimizde garantili bir şekilde onarımı tamiratı yapılmaktadır.

Şarj aletininçalışıp çalışmadığı anlamak için nasıl bir yol izlenmelidir?

Apple ürünlerinin şarj aleti iki parçadan oluşuyor; güç adaptörü ve kablosu. Adaptör prize takılırken, onla birleşen kablo da Bilgisayar Tablet notebook v.s ürüne takılıyor. Eğer kablolar sorunsuz olarak bağlıysa ve cihaz şarj olmuyorsa, izlemeniz gereken birkaç adım var.

1. Duvar Prizde yada uzatmanız da  sorun var mı? Kabloları değiştirmeden, farklı bir prizde yada uzatma kablosunda  şarj etmeyi deneyin.

2. Bilgisayar Tablet notebook v.s ürün cihazınızın şarj soketinde sorun olabilir mi? Adaptörle eğer elinizde varsa farklı bir bilgisayarda cihazı şarj etmeyi deneyin. ama şarj etmek isterken voltajların aynı olmasına dikkat edin yoksa şarj ettiğiniz cihazda sorun olabilir.

3. Kabloda mı sorun var? Eğer elinizde varsa, cihazı ve adaptörü aynı hâlde tutarak şarj kablosunu değiştirip deneyebilirsiniz. Aynı zamanda kabloyu çıkararak,Bilgisayar Tablet notebook v.s ürün kablosuyla bilgisayara bağlamayı deneyin. Bu şekilde sorunun hangi parçadan oluştuğunu anlayabilirsiniz.

Mersin Şarj aleti Tamiri Notebook Ultrabook Macbook Tablet Şarjaleti tamiri Mersin